Jakie rodzaje opon produkuje firma Kabat?

Jakie rodzaje opon produkuje firma Kabat?

Jednym z największych polskich producentów ogumienia do pojazdów i maszyn rolniczych jest firma Kabat Tyre z siedzibą w Budzyniu i oddziałem w Bolechowie, gdzie produkowane są opony pełne i bieżnikowane. To producent ogumienia do wszystkich popularnych modeli ciągników polskich marek, na przykład do ciągnika Ursus C360. Oczywiście aktualna oferta przedsiębiorstwa jest dużo szersza i obejmuje wiele typów opon dedykowanych różnym typom pojazdów, markom i modelom.

Trzy rodzaje opon z oferty Kabat Tyre

Początki działalności polskiej firmy związane są z produkcją opon dedykowanych rolnictwu, przeznaczonych do instalacji w ciągnikach i różnego rodzaju maszynach samojezdnych, na przykład w kombajnach. Aktualna oferta firmy Kabat Tyre obejmuje jednak już nie tylko klasyczne opony rolnicze, ale także opony bieżnikowane, które coraz częściej stosowane są w dużych przyczepach rolniczych, zwłaszcza jeśli służą one do transportu płodów rolnych na dłuższych dystansach, gdy ciągnik z przyczepą porusza się po utwardzonych drogach publicznych. Standardowym przeznaczeniem takich opon jest branża transportowa i obsługa pojazdów ciężarowych. Firma Kabat zajmuje się również produkcją niezwykle wytrzymałych opon pełnych do wózków widłowych. W ofercie marki znajdują się trzy rodzaje takich opon, w tym opony niebrudzące do pracy w magazynach.

Rodzaje opon rolniczych Kabat Tyre

Dobór odpowiedniego ogumienia do ciągnika, przyczepy lub maszyny rolniczej to gwarancja komfortu pracy, sposób na oszczędność zarówno paliwa, jak i czasu. W ofercie firmy Kabat Tyre znaleźć można sześć podstawowych typów opon rolniczych. Część z nich prezentowanych jest na stronie https://esklep.pesta.com.pl/producers/kabat – w tym miejscu znaleźć można również produkowane przez polską firmę dętki i inne rodzaje opon. Najpopularniejsze opony produkowane przez firmę Kabat to modele do ciągników rolniczych przednie i na osie napędowe oraz bardziej uniwersalne opony typu Implement, standardowe i małe. Firma produkuje również rolnicze opony ogrodnicze, do upraw międzyrzędowych i specjalistyczne do zastosowań przemysłowych i rolniczo-przemysłowych.

Opony rolnicze, bieżnikowane i pełne marki Kabat Tyre dostępne są w szerokim wyborze modeli i rozmiarów. To dobrej jakości ogumienie pasujące do wielu wersji wciąż spotykanych na polskiej wsi ciągników rolniczych rodzimej produkcji i traktorów zagranicznych marek, które cieszą się dużym zainteresowaniem polskich odbiorców. To także opony do przyczep i maszyn rolniczych oraz niektórych kategorii pojazdów ciężarowych i wózków widłowych.